FİRMA PROFİLİ

Mehmet Turhan’ın küçük bir atölyede sanatını icra etmeye başlaması ile çıktığı bu yolculukta, Turhan Mobilya adı altında Arsuz’da beş katlı bir mağazada ürünlerini, bölge halkının Beğenisine  sundu. Devamında, mesleğine olan aşkı ve kendine olan güveni ile bir ucu Suudi Arabistan ve Dubai’ye uzanan bir üretim ve pazarlama zinciri oluşturdu.

Kırk yıla varan süre boyunca edinilen birikimlerin sonucu, sahip olduğu vizyon gereği, Seçkin, Kaliteli, Sanatsal ve özel tasarım mobilyaları en uygun fiyatlar ile sunabilmek amacıyla devasa büyüklükteki sergileme kapasitesine sahip yedi katlı akıllı binasında, 2016 yılında Turhan Home Center adı ile öncelikle bölgemiz olmak üzere, tüm halkımızın hizmet ve beğenisine sunmuştur.

Turhan Home Center, Mobilya sektöründe bölgesinde lider ve kurumsal bir kimlik oluşturmak adına, yaptığı yatırımlar ile departmanlaşmış, müşterilerine A kalite hizmet sunan, maksimum müşteri memnuniyeti için altyapısını hazırlamış bir oluşumdur.

Markalaşma yolunda hertürlü adımı atan, Mobilya, Aksesuar ve Ev Dekorasyonu alanında bölgeye liderlik edecek olan Turhan Home Center, bu hedefi için çok uzun bir ARGE dönemi geçirmiştir. Gerek yeni binasının mimarisi, gerekse ürün şeçimlerinde, Mehmet Turhan’ ın birikim ve tecrübelerinden faydalanılarak her aşama ince elenip sık dokunmuş, halkımızın en rahat ortamda hayallerindeki yaşam alanlarını güvenle ve kolaylıkla oluşturabilmeleri için gerekli tüm şartlar itina ile hazırlanmıştır.

Kişiye özel geniş renk ve tasarım seçeneğiyle; Türkiye’ nin önde gelen önemli markalarının en seçkin; Klasik, Avangarde ve Modern çizgiye sahip mobilyaları başta olmak üzere, Bahçe Mobilyaları, Mutfak Masa ve Sandalyelerini, seçkin Aksesuar çeşitlerini ve İç Dekorasyon hizmetlerini yeni Turhan Home Center Mağazamızda bulabilirsiniz.

Tüm hizmet ve ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine gönderiyor, yerinde montaj gerçekleştirip, sorunsuz teslimat yaparak maksimum memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Turhan Home Center olarak Vizyonumuz; En kaliteli ve En seçkin ürünleri, En uygun fiyatlarla, En mükemmel ortamda beğenilerinize sunmaktır. Misyonumuz ise; Maksimum Memnuniyet

Ürün Kategorilerimiz
  •   Koltuk Takımları
  •   Yatak Odası Takımları
  •   Yemek Odası Takımları
  •   Mutfak Takımları
  •   Bahçe Mobilyaları
  •   Tv Üniteleri
  •   Aksesuarlar